!!IRIVER!! napisał(a):

Nie wiem, co musiałby zrobić ten bramkarz, aby docenili go tacy ignoranci, jak niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie. Dla mnie to aktualnie najlepszy zawodnik naszej formacji obronnej, o dziwo - palpitacje serca, gdy jest przy piłce, zdecydowanie u mnie ustąpiły.
|
jestem wiec IGNORANTEM
co nie zmienia faktu, że oglądając rozgrzewkę w Poznaniu można zauważyć różnicę w podejściu do meczu Mariusza i Filipa. Nie wiem czy kiedykolwiek przekonam się do Pawełka. Po tych jego wszystkich "pawełkach" w naszych szeregach, będzie mi ciężko. Choć nie powiem, że jest mi niezmiernie miło oglądając go w dobrej formie. I oby mu się szczęściło dla dobra nas wszystkich i klubu naszego, amen
P.S. nie wiem czy moje serce wytrzyma kolejną umowę Pawełka w naszym klubie ;-) ;-p