pirat.z.karaibow napisał(a):

|
Błaszczykowski cieniutki, duuuużo słabiej wyglądają jego statystyki niż staty Łobo. Legia troszkę przypakowana, Lech generalnie szału nie robi.
|
Mylisz się

.
Może techniczne atrybuty ma gorsze, ale dzięki atrybutom fizycznym bije Wojtka na głowę, serio

.
A dośrodkowania zawsze można trochę poprawić na treningu, nie licząc tego, że dzięki swojej szybkości i zdolności ustawienia się, Kuba będzie miał dużo więcej dośrodkowań z dobrej pozycji w trakcie meczu, dzięki czemu będzie stwarzał więcej zagrożenia pod bramką - nawet jeśli jego dośrodkowania nie będą na tyle celne. Choć fakt, że jakiś researcher się nie wykazał, bo może i w rubryce z dośrodkowaniami na ten numerek znajdzie uzasadnienie, to z zaniżonym tak mocno dryblingiem i techniką przesadził moim zdaniem dość dużo...
Ściągnąłem tego ruskiego. Prowadzę sobie Blackburn, a z Wisłą poczekam, aż odłożę trochę na oryginał.
Marko Maletic - bośniak, 16 lat, napastnik, FC Utrecht - od razu polecam.
Bongani Khumalo - 23 lat, RPA, stoper, SuperSport Utd