Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 04.11.2010, 14:38
To może lepiej, żeby zagrali razem w ataku? Tyle lat grali w takim zestawieniu w juniorskich czasach a w zasadzie nie pamiętam trenera, który dałby pograć bliźniakom razem w ataku w seniorskiej piłce (poza epizodami).
Odpowiedz cytując