Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4515
Stary 04.11.2010, 14:22
Mario Nh - Nie ma mozliwosci ogladania skrotow z mozliwosciami danego zawodnika. Przynajmniej ja nie spotkalem sie z czyms takim.

mr mojo - Facepack/logopack mam jeszcze z FM 2010 i wszystko ok, pomiajajac loga angielskiej PL i wloskiej SA, nie wiem czemu. W tym aspekcie nie zmienia sie prawie nic juz od kilku lat. Sciagalem je z sortitoutsi. kilka z cmrev, kilka z innych zrodel. Ogolnie na sortitoutsi jest najwieksza baza ale dosc dlugo sie sciaga. U mnie folder z obrazkami ma ponad 4GB. Najszybciej ciagnie sie megapacki czy to z rapida czy z torrenta.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując