|
Malecki jest do upchnięcia w jakimś polskim średniaku ligowym. Za granicą facet nie ma czego szukać. Słaby jest.
Silna Wisła to taka,gdzie facet mający problemy z taktyką i piłkarskim abecadłem siedzi na ławie a nie stanowi o jej sile. A,że jest inaczej,to nie dziwne,że mamy taką a nie inną na teraz pozycję w lidze. Legia jest o krok od nas,bo jest budowana od nowa. Zaciąg już jest. U nas póki co są uzupełnienia a nie wzmocnienia. Ciężko mi sobie wyobrazić co można zbudować wokół Bunozy czy Jovanica,tudzież Cikosa.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|