flamengista napisał(a):

|
Legia była w podobnej sytuacji, ale ma 6 miesięcy przewagi. Katastrofa nastąpiła za Białasa, drużyna budowana przez Urbana i Trzeciaka przestała istnieć. Nie sprzedano jednak najlepszych piłkarzy, tylko przystąpiono do radykalnej ofensywy transferowej.
|
Tylko dodajmy, że tam nikogo dobrego nie było, oprócz Muchy, który z resztą odszedł. Więc nie mogli się zbytnio "osłabić".
Teraz my jesteśmy w podobnej sytuacji. Małecki nie odejdzie, bo nie trzyma taktyki, a Brożek jak nie odszedł po 2 koronach krola strzelcow to teraz tym bardziej.
Pozostaje się wzmacniać, albo pikujemy w przeciętność.