Nie zawsze da sie zbic to co proponuja agenci...Mowie tutaj o wiekszych klubach, i o znanych pilkarzach. Jednak i w slabszym klubie pojawiaja sie kwiatki
Agenci sa o tyle dobrze ze czesto proponuja nam zupelnie nieznanego zawodnika, ktory okazuje sie byc perelka jak na nasze mozliwosci i na nasza lige.