Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4511
Stary 04.11.2010, 13:38
Nie zawsze da sie zbic to co proponuja agenci...Mowie tutaj o wiekszych klubach, i o znanych pilkarzach. Jednak i w slabszym klubie pojawiaja sie kwiatki

Agenci sa o tyle dobrze ze czesto proponuja nam zupelnie nieznanego zawodnika, ktory okazuje sie byc perelka jak na nasze mozliwosci i na nasza lige.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując