Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4510
Stary 04.11.2010, 13:32
ZA wczesnie na ocene ale poki co jest bardzo dobrze
wiekszych błedów nie uswiadczylem
nawet ci słynni agenci jakos specjalnie nie przeszkadzaja- z wiekszoscia da sie o polowe zbic zadana prowizje
nic tylko grac- zdaje sie ze pierwszy raz od 3 lat nie bede czekał na 1 patcha
zaczalem tradycyjnie od drugiej ligi francuskiej - zawsze zaczynam od Francji tam jest masa talentów przydatnych na nastepne gry
A i poki co gram w wersje od wujka z torrentowa z napisem reloaded - oryginał tym razem dopiero w styczniu
Odpowiedz cytując