Ja instaluję normalnie, jutro albo w sobotę przeinstaluję przez Steam.
Generalnie nie chce mi się już robić uninstall, ale wystarczy wyłączyć internet i instalacja przez Steam idzie bez problemu.
I zaczynamy. Kilkadziesiąt dni i wieczorów wyrwanych z życia
