Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 04.11.2010, 13:17
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Pirat - Mam to samo, nic dziwnego Dzisiaj albo jutro dopiero bedzie "start". Gram do tego czasu na " grze od wujka torrenra"
Ja instaluję normalnie, jutro albo w sobotę przeinstaluję przez Steam.

Generalnie nie chce mi się już robić uninstall, ale wystarczy wyłączyć internet i instalacja przez Steam idzie bez problemu.

I zaczynamy. Kilkadziesiąt dni i wieczorów wyrwanych z życia
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 04.11.2010 o godz. 13:30.

Odpowiedz cytując