Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4505
Stary 04.11.2010, 12:56
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś czy w tym roku też będzie takie świrowanie z tymi kodami, ze przy instalacji pudełkowej wersji i tak będzie konieczny net?
http://www.cmrev.com/newsroom/wiadom...1-a-Steam.html

Nie przesadzajcie, pierwsza łatka, w dodatku która aktualizuje się przy pierwszym włączeniu gry przez Steama rozwiązuje większość problemów
Odpowiedz cytując