kacpergawlo napisał(a):

|
Wie ktoś czy w tym roku też będzie takie świrowanie z tymi kodami, ze przy instalacji pudełkowej wersji i tak będzie konieczny net?
|
http://www.cmrev.com/newsroom/wiadom...1-a-Steam.html
Nie przesadzajcie, pierwsza łatka, w dodatku która aktualizuje się przy pierwszym włączeniu gry przez Steama rozwiązuje większość problemów
