Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2627
Stary 04.11.2010, 12:07
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Również jestem - jak jeden z forumowiczów - zwolennikiem teorii o prawach serii. Cracovia w końcu wygra. Po prostu. A w takim meczu moim zdaniem łatwiej o przełamanie. 10-12 tysięcy ludzi za Tobą, jakiś Wiślak masakruje Ci wślizgiem kumpla i zaczyna się gra i odnowa zespołu - krótkotrwała oczywiście (bo to wciąż panienki, a nie piłkarze), ale jednak coś się na moment zapala.
Cracovia wygra, ale nie z nami, bez przesady Do jednego zdążyłem się przyzwyczaić kibicując Wiśle, po fatalnym meczu ( blamażu) mobilizują się na jedno spotkanie i wygrywają wysoko, o ile są w stanie. Więc myślę, że i teraz tak będzie: dobry mecz z Cracovią po czym wrócimy do normalności czyli biedowania w tej marnej lidze. Swoją drogą Cracovia teraz powinna się poniewierać po ogonach, ale niższej ligi, gdyby nie przekręty.
Odpowiedz cytując