Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4504
Stary 04.11.2010, 11:17
Nie metoda Save and Load, co raczej gra 3 druzynami na 3 roznych save ( zeby nie bylo balaganu ) i podgladanie innych lig. Nie psuje sobie wtedy zabawy. Po prostu gram Legia,Chicago Fire i Santosem.

Dyson - Conajmniej pol roku. Wiadomo ze FM staje sie grywalny po ok 2-3 latkach a wtedy jeszcze dochodza update wiec trzeba i tak poczekac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując