|
Nie metoda Save and Load, co raczej gra 3 druzynami na 3 roznych save ( zeby nie bylo balaganu ) i podgladanie innych lig. Nie psuje sobie wtedy zabawy. Po prostu gram Legia,Chicago Fire i Santosem.
Dyson - Conajmniej pol roku. Wiadomo ze FM staje sie grywalny po ok 2-3 latkach a wtedy jeszcze dochodza update wiec trzeba i tak poczekac.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|