Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4503
Stary 04.11.2010, 11:17
Ja od jakiegos czasu wyznaje zasade by gre kupowac pol roku po premierze gdy juz horda wyglodzonych graczy zglosi developerowi wieksze bledy, ten wypusci latki i bedzie mozna normalnie zaczac grac Z seria FM jest to bardzo widoczne i gre kupuje zwykle dopiero po nowym roku.

Sa wyjatki bo np StarCraft 2 byl grywalny od dnia premiery a za to gry Paradox Interactive sa notorycznie wypuszczane w wersji wczesnej bety i nabieraja konkretnych ksztaltow bo wydaniu dwoch dodatkow i serii patchy czyli jakies 2 lata po premierze...
DysoN
Odpowiedz cytując