Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 04.11.2010, 10:46
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
WRzŚ...a może nikektórzy mają 2 czy 3 dzieciaków w domu do wyżywienia i nie każdego stać aby chodzić na każdy mecz Wisły (bo czasy są jakie są) i przez to mam się czuć gorszym kibicem

mam w sercu Wisłę od kilkunastu lat, gdy grali w 2 lidze zaliczyłem wszystkie mecze w domu i możliwe wyjazdy...akurat teraz sytuacja finansowa nie pozwala mi być na każdym, ale co Ciebie to obchodzi, lepiej wszystkich wrzucic do jednego worka bo Ty jestes cacy a inni sa bee
To trzeba było się wybrać na mecz choćby z Koroną. I dzieciaki byłyby bardziej zadowolone. W końcu skoro jest tak źle, to i bilety tańsze o kilkanaście złotych mają znaczący wpływ.
Odpowiedz cytując