Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 04.11.2010, 10:34
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
WRzŚ...a może nikektórzy mają 2 czy 3 dzieciaków w domu do wyżywienia i nie każdego stać aby chodzić na każdy mecz Wisły (bo czasy są jakie są) i przez to mam się czuć gorszym kibicem

mam w sercu Wisłę od kilkunastu lat, gdy grali w 2 lidze zaliczyłem wszystkie mecze w domu i możliwe wyjazdy...akurat teraz sytuacja finansowa nie pozwala mi być na każdym, ale co Ciebie to obchodzi, lepiej wszystkich wrzucic do jednego worka bo Ty jestes cacy a inni sa bee
ta... urzekła nas twoja historia... Znam takich, co na mecz nie mają bo ich nie stać, ale na wóde, cosobotnią impreze i na Legie to nagle im się pieniądze znajdują... Jak cie nie stac na wydatek 20 zł raz na dwa tygodnie to nie chodź na mecze, a jak chodzisz raz do roku to kup sobie bilet na przeciwległy sektor, bo sektor G ma już wystarczające problemy z turystami stadionowymi, co im się nie chce kartonika podnieść, nie mowiac juz o jakimś spiewaniu...
Ostatnio edytowane przez palikot : 04.11.2010 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując