Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2624
Stary 04.11.2010, 09:38
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie wybieraj nic z języka tak Ci radzę. W LO nie ma w ogóle gramatyki, a jak wybierzesz temat z języka na pewno Cie zapytają o coś z konstrukcji składniowej zdania etc. Także wg mnie najlepsze są tematy z literatury. Oczywiście to też zależy czy jesteś w klasnie z rozszerzonym polskim i wiążesz z tym przyszłość czy np tak jak ja w mat fizie i tylko chcesz zdać na 7 pkt
Nie prawda, tematy z języka są o wiele łatwiejsze, poza tym możesz jako źródła dawać artykuły w internecie i nie musisz żadnej książki. Moja bibliografia liczyła w sumie jakieś 10 stron do przeczytania, a dostałem 90%, wybrałem temat o języku smsów i reklam, czyli coś co każdy w tych czasach zna i łatwo lać wodę na ten temat, o pisaniu skrótami, manipulacją itp
edit nie byłem w klasie z rozszerzonym polskim
Powód: aogduofsja
Ostatnio edytowane przez wredny.bardzo : 04.11.2010 o godz. 09:40.
Towarzystwo Sportowe
Odpowiedz cytując