fialo napisał(a):

Nie wybieraj nic z języka tak Ci radzę. W LO nie ma w ogóle gramatyki, a jak wybierzesz temat z języka na pewno Cie zapytają o coś z konstrukcji składniowej zdania etc. Także wg mnie najlepsze są tematy z literatury. Oczywiście to też zależy czy jesteś w klasnie z rozszerzonym polskim i wiążesz z tym przyszłość czy np tak jak ja w mat fizie i tylko chcesz zdać na 7 pkt
|
Nie prawda, tematy z języka są o wiele łatwiejsze, poza tym możesz jako źródła dawać artykuły w internecie i nie musisz żadnej książki. Moja bibliografia liczyła w sumie jakieś 10 stron do przeczytania, a dostałem 90%, wybrałem temat o języku smsów i reklam, czyli coś co każdy w tych czasach zna i łatwo lać wodę na ten temat, o pisaniu skrótami, manipulacją itp
edit nie byłem w klasie z rozszerzonym polskim