Arapaho napisał(a):

|
A po co ma odpowiadać na interpelacje. Radny je zadający został wyautowany. Kibice Wisły uciszeni. On prawie pewny kolejnej prezydentury- żyć nie umierać
|
A co szkodzi, by pytali kibice? Jeśli tylko pytania będą o sprawy będące informacjami publicznymi, to KAŻDY ma prawo pytać w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej.