|
a ty jestes piknik i forumowicz. robisz za trenera, ustalasz składy na mecze, za wodzireja bo ustalasz co ma byc spiewane i za dział marketinu bo ustalasz ceny biletów. tyle ze twoje "kibicowania" zaczyna się a zarazem kończy na necie. sam tez napisałeś kiedyś ze na mecze przychodzi się dla Wisły. czemu wszyscy "dla Wisły" przychodzą na Legie a nie na Lechię (juz nie mówiąc o Widzewie) i nie przyjdą na Zagłębie.
a poza tym nikt mi nie powie ze 30zł w skali poł roku rujnuje mu domowy budżet.
karnet na G = 70zł, bilet na F na Legię bo na G nie ma = 40zł. 30zł i pare meczy różnicy. no i pare h stania w kolejce, w której zamiast stac moznaby w tym czasie te 3 dyszki zarobic.
albo kupić abo na G za 40zł z czego 30zł to cena biletu na Legię, a za dyszkę idziesz na Zagłębię. tez mi nikt nie powie ze nie moze 10zł wydac na następny mecz.
|