Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#773
Stary 04.11.2010, 01:16
A ja mam inne pytanie. Cały czas mnie dręczy "diagnoza" mechanika, że padła mi uszczelka pod gł... Diagnoza opierała się na wycieku płynu chłodzącego, który to problem "naprawiłem" kupując nowy korek. Nie mniej jednak... wiecie może gdzie w Krakowie sprawdzą mi zawartość CO2 w cieczy chłodzącej? Który warsztat ma takie cudo?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując