Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 04.11.2010, 01:05
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
czemu obrazasz ludzi ,ci idioci dla ciebie,nie dopuscili do wtargniecia LECHA na nasz sektor ,potem to juz by suchej nitki na nikim nie zostawili bo masakra by była
Tak jak kolega wyżej zauważył, piszę o tych, którzy musieli walczyć z kiblem, musztardą, ogórkami itp.
Nie o tych, którzy walczyli na "liście"
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując