węgorz2 napisał(a):

|
czemu obrazasz ludzi ,ci idioci dla ciebie,nie dopuscili do wtargniecia LECHA na nasz sektor ,potem to juz by suchej nitki na nikim nie zostawili bo masakra by była
|
Tak jak kolega wyżej zauważył, piszę o tych, którzy musieli walczyć z kiblem, musztardą, ogórkami itp.
Nie o tych, którzy walczyli na "liście"
