Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
mt_kielce
Junior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kielce
Offline
#
5344
04.11.2010, 00:53
Czemu nie powołał Cywki... no i Stulina, który gra w młodzieżówce, no ale Smuda teraz ceni wysoko Łukasza Mierzejewskiego...
Zobaczymy co teraz wymyśli, powołując z "ekstraklasy"
mt_kielce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mt_kielce
Znajdź inne posty napisane przez mt_kielce