Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
5471
03.11.2010, 22:09
PoloniaDumaStolicy
napisał(a):
Czyli zatrudnienie Bakero oznacza, że Lech będzie chciał wyrwać od nas Andreu. A to nie byłoby zbyt dobre :/
123456789
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18