|
Może i jesteśmy słabi, ale od czasu awansu Cracovia jeszcze nigdy nie była tak beznadziejna.
Jesteśmy lepsi piłkarsko - jak wszystkie pozostałe drużyny. Nawet beznadziejna obrona nie jest żadnym problemem, bo Cracovia po prostu nie strzela bramek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|