Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5469
Stary 03.11.2010, 21:00
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kolego, bardzo bym prosil nie nazywac Garguly darmozjadem.
Mea culpa

Nie powinienem wrzucać jego do tego samego worka co Łobodziński, gdyż on ma jeszcze jakieś szanse na poprawną grę, jednak w każdym zespole jest grupa zawodników, których określa się tym mianem tj. u nas Pączka, Rubusia, czy koksiarza Wawrzyniaka.
Odpowiedz cytując