7 kotów napisał(a):

|
Kolego, bardzo bym prosil nie nazywac Garguly darmozjadem.
|
Mea culpa
Nie powinienem wrzucać jego do tego samego worka co Łobodziński, gdyż on ma jeszcze jakieś szanse na poprawną grę, jednak w każdym zespole jest grupa zawodników, których określa się tym mianem tj. u nas Pączka, Rubusia, czy koksiarza Wawrzyniaka.