Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 03.11.2010, 20:29
Ale niszczenie toalet i kiosku gastronomicznego nic wspólnego z obroną sektora nie miało... Czysty debilizm, przez który klub dostanie sporą karę finansową, będzie musiał pokryć szkody, a kibice dostaną pewnie dosyć długi zakaz wyjazdy. Same pozytywy.
Odpowiedz cytując