Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 03.11.2010, 19:04
Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie kompromitacją. W dupie mam gadkę i tłumaczenie, że derby rządzą się swoimi prawami. W Wiśle i Cracovii połowa zawodników (albo większość) nie zdaje sobie sprawy co znaczą derby, więc nie mogą się zasłaniać takimi gadkami.
Cracovia jest tak słaba, że żal dupę ściska. 4 pkt w 11 meczach mówią same za siebie.
Odpowiedz cytując