|
dziwie sie że właściciele Lecha nie sięgają po całkiem solidnego Fornalika.Zupełnie przyzwoicie radzi sobie w nienajbogatszym Ruchu.Tamten sezon miał całkiem udany i w pucharach udało mu sie przejśc dwie rundy a to już coś jak na nasze możliwości.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.11.2010 o godz. 19:00.
|