Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16273
Stary 03.11.2010, 18:04
To tak jak w życiu. Wszyscy płaczą że korupcja, ustawione przetargi , wały, łapówy dla lekarzy.A jak ktoś zaczyna czyścić tą stajnie, łapać czy podsłuchiwać cwaniaków to na klaśniecie mediów ci sami płaczący krzyczą że demokracja zagrożona a wogóle to styl nieodpowiedni ehhhhh....sorry za offtop
Odpowiedz cytując