Nie bylo mowi ze cos musi ugrac, ale wiadomo czego wszyscy ( lacznie z wiadomo kim ) oczekuja.
Skorza wspominal ze z zawodnikow ktorych dostal przed sezonem widzial tylko IV i go "zatwiedzil". Ile w tym prawdy, nikt nie wie.
Dzisiaj zrezygnowali z Falla ( obroncy ktory trenowal u nas dosc dlugo jak na test ), dodatkowo Janczyk moze z nami trenowac bo dostal zgode od CSKA.
Zobaczymy co z tego wszystkiego bedzie.
Ja wolalbym jakiegos konkretnego trenera, ale wiemy jak jest
