Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 03.11.2010, 17:23
@Domino

ja od dzieciaka marzę o Audi 80 (najlepiej o coupe) i miałem kilka w rodzinie takich i wszyscy raczej zadowoleni byli.




Gdzie w Krakowie (okolice Prądnika Białego, Zielonek, Trojanowic, Tonie, Modlnica) splanują mi głowice od Fiata 126p i gdzie odchudzą mi koło zamachowe również do mojego malucha? ;]

Odpowiedz cytując