|
Czy mi się wydaje, czy te wszystkie analizy, nawoływania do opamiętania, wykłady o tym, jak i jak długo buduje się drużynę i kreuje jej styl gry skierowane są do ludzi, którzy wpadają na forum, niczego nie czytają, piszą: Maaskant won i się wylogowują? I tak co tydzień : )
|