Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 03.11.2010, 17:07
A dzisiaj juz nie wytrzymalem...mam negatywne podejscie do naszego trenera ale...

Czytam dzisiaj wywiad w DP a nasz trener twierdzi ze jest zawiedziony wynikiem meczu bo nawet przy stanie 1-1 bylismy zespolem lepszym...

To chyba inny mecz widzialem...
Odpowiedz cytując