|
A dzisiaj juz nie wytrzymalem...mam negatywne podejscie do naszego trenera ale...
Czytam dzisiaj wywiad w DP a nasz trener twierdzi ze jest zawiedziony wynikiem meczu bo nawet przy stanie 1-1 bylismy zespolem lepszym...
To chyba inny mecz widzialem...
|