|
Z Bakero jest taka sytuacja, że zarówno może wypalić i poprowadzić Lecha do zwycięstw jaki i może dostawać baty. W Poloni nic nie pokazał. Jest wielką niewiadomą.
Po co zwalniać trenera który dobrze radzi sobie w pucharach, którego zespól wyraźnie i na krajowym podwórku zaczyna nabierać wiatru w żagle.
Można by go zostawić do zimy i zobaczyć idzie do przodu czy nie a nie zatrudnić trenera, który jest jedną wielką niewiadomą.
|