Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5443
Stary 03.11.2010, 14:17
Z Bakero jest taka sytuacja, że zarówno może wypalić i poprowadzić Lecha do zwycięstw jaki i może dostawać baty. W Poloni nic nie pokazał. Jest wielką niewiadomą.

Po co zwalniać trenera który dobrze radzi sobie w pucharach, którego zespól wyraźnie i na krajowym podwórku zaczyna nabierać wiatru w żagle.

Można by go zostawić do zimy i zobaczyć idzie do przodu czy nie a nie zatrudnić trenera, który jest jedną wielką niewiadomą.
Odpowiedz cytując