Wyświetl pojedynczy post
...:::Mi$iek:::...
Junior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Wola-Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19041
Stary 03.11.2010, 13:48
Pytanie do osób jadących 2 pociagiem do Poznania. W pociągu została kurtka The North Face, jeśli ktoś ją znalazł bardzo prosze o konakt
Odpowiedz cytując