Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
...:::Mi$iek:::...
Junior Member
Od: 09.2003
Skąd: Wola-Duchacka
Offline
#
19041
03.11.2010, 13:48
Pytanie do osób jadących 2 pociagiem do Poznania. W pociągu została kurtka The North Face, jeśli ktoś ją znalazł bardzo prosze o konakt
...:::Mi$iek:::...
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ...:::Mi$iek:::...
Znajdź inne posty napisane przez ...:::Mi$iek:::...