Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 03.11.2010, 13:44
mobik88 napisał(a):Wyświetl post
Ps. Jest transmisja na C+ ?
http://www.canalplus.pl/

Chyba zdają sobie sprawę jak ważny jest to dla nas mecz. Na podstawie wywiadów można mieć przynajmniej takie wrażenie.
"Niewiele jest takich derbów na świecie"
Odpowiedz cytując