Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
Chalikarnas
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
407
03.11.2010, 12:48
Panowie , co należy zrobić aby przepisać się z jednego kierunku na drugi na UJ ? Między wydziałami ?
Chalikarnas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chalikarnas
Znajdź inne posty napisane przez Chalikarnas