Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5433
Stary 03.11.2010, 12:38
W sumie to było do przewidzenia - po meczu z Wisła Zieliński poklepywał po plecach Lechitów tak jakby wiedział że to pożegnanie obojętnie od wysokiej wygranej.

Mimo wszystko chyba lepiej dla Zielińskiego byłoby aby odpadł z PP i przegrał Lige Europy z Dnipro ale w ekstraklasie więcej punktów zdobył.

Co by nie mówić Bakero to jedna wielka niewiadoma...
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując