|
W sumie to było do przewidzenia - po meczu z Wisła Zieliński poklepywał po plecach Lechitów tak jakby wiedział że to pożegnanie obojętnie od wysokiej wygranej.
Mimo wszystko chyba lepiej dla Zielińskiego byłoby aby odpadł z PP i przegrał Lige Europy z Dnipro ale w ekstraklasie więcej punktów zdobył.
Co by nie mówić Bakero to jedna wielka niewiadoma...
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|