Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
Od: 05.2008
Offline
#
5431
03.11.2010, 12:29
Jako, że życzenie źle rywalowi zwykle się nie sprawdza, będą jaja jak Bakero jutro wygra ;]
Neon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neon
Znajdź inne posty napisane przez Neon