Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
5427
03.11.2010, 12:25
Mimo mojej niechęci do Lecha to troche mi szkoda tych pucharów bo fajnie sie ogladalo polski zespol w tych rozgrywkach. Nie wiem czym sie kieruja wlodarze Lecha ale ja ich po prostu nie rozumiem.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori