|
a ja się pytam gdzie jest odpowiedź na interpelację... Czy też miłościwie nam panujący doszedł do wniosku, że przeczeka do wyborów, interpelacje się przedawnią (aczkolwiek tu nie mam pewności - w Sejmie jest dyskontynuacja prac, jak jest w samorządzie pewny nie jestem)... Leń cholerny.
|