1q2 napisał(a):

Ten typ tak ma, z tym że ten terminarz na prawdę był zjebany.Zakładam że przypadkowo ale takie 'klucze' nie powinny mieć miejsca.
Wyobraź sobie co by było gdyby przez cały sezon Barca grała z rywalami Realu, kolejke po, albo odwrotnie
Już tak było i to całkiem niedawno- sezon 2008/09. Real grał z drużynami, które kolejkę wcześniej rozgrywały spotkania przeciwko Barcelonie
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...=0809&x=26&y=5
Więc to żadna nowość w Europie.
nie tak dawno podobny przypadek byl w naszej lidze gdzie wiekszosc meczy Legia grala z tymi przeciwnikami z którymi Wisła grala tydzien wczesniej