dj_ibutti napisał(a):

|
Słyszałem, że mają zmienić też kryteria dotyczące jasności diod... poczekajmy na nowy przetarg, to się dowiemy.
|
Mogliby zmienić wielkość pixela z 25mm do 20mm, które są obecnie standardem. Zwiększyłoby to automatycznie rozdzielczość ekranu.
sovinho_02 napisał(a):

|
A ja mam pytanie co do trybuny zachodniej... Czy stanowiska komentatorów będą znajdować się na samej górze pod tym daszkiem ?
|
Tak, pomieszczenia Z409 i Z429
