Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16269
Stary 03.11.2010, 11:04
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem, że mają zmienić też kryteria dotyczące jasności diod... poczekajmy na nowy przetarg, to się dowiemy.
Mogliby zmienić wielkość pixela z 25mm do 20mm, które są obecnie standardem. Zwiększyłoby to automatycznie rozdzielczość ekranu.
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie co do trybuny zachodniej... Czy stanowiska komentatorów będą znajdować się na samej górze pod tym daszkiem ?
Tak, pomieszczenia Z409 i Z429
Odpowiedz cytując