Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
51
03.11.2010, 10:09
19:00 03.11.2010 Wisła Kraków - MiZO Pecs - Euroliga Koszykarek w necie
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=304#304
lub
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89002&nr_str=1
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc