Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 03.11.2010, 09:15
Z perspektywy czasu uważam że głową za ten burdel powinien zapłacić Basałaj. Bo K*** jak się zachciało mu ściągać holendrów to nie można było tego zrobić w czerwcu i teraz byśmy byli zapewne w innym miejscu a jeśli w tym samym to można by było oceniać. A tak to straciliśmy najważniejszy okres w sezonie. A w składzie zostały totalne ofiary doszły nowe ofiary, nie ma stoperów bo ja skreślam wszystkich 3! Choć w sumie jeszcze Chavez ma jakiś limit zaufania.

I niestety a może i stety muszę przyznać rację Wolfy-emu kadrowo jesteśmy na absolutni zasłużonym miejscu. Po prostu straciliśmy 3 sezony - od odejścia Kosy wszystko szło w złym kierunku i nikt tego nie widział a teraz możemy spijać śmietankę z tego g*wna.
Odpowiedz cytując