Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5416
Stary 03.11.2010, 08:06
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No, Petrescu w Amice to byłaby sensacja. Jednak facet wyrobił sobie nazwisko i może trafić do wiele lepszego klubu, mając większe pieniądze i lepszych zawodników. Raczej nierealne, chociaż....
To ma być niespodzianka :

Cytat:
- Jeszcze wszyscy mogą się zdziwić - powiedział nam we wtorek wieczorem jeden z pracowników klubu.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/dzi...wiadomosc.html

Tyle spekulacji już było a nikt jeszcze nie wymienił Henia
Przecież wolny jest.

A Janas będzie następny.


Karuzela z trenerami
Ostatnio edytowane przez Ela : 03.11.2010 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując