flamengista napisał(a):

|
No, Petrescu w Amice to byłaby sensacja. Jednak facet wyrobił sobie nazwisko i może trafić do wiele lepszego klubu, mając większe pieniądze i lepszych zawodników. Raczej nierealne, chociaż....
|
To ma być niespodzianka :
Cytat:
|
- Jeszcze wszyscy mogą się zdziwić - powiedział nam we wtorek wieczorem jeden z pracowników klubu.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/dzi...wiadomosc.html
Tyle spekulacji już było a nikt jeszcze nie wymienił Henia

Przecież wolny jest.
A Janas będzie następny.
Karuzela z trenerami
