Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 03.11.2010, 01:01
cieniek napisał(a):Wyświetl post
Jutro w południe na konferencji prasowej zostanie podane nazwisko nowego trenera. Wiem, że się powtarzam ale nie potrafię już znieść tego, jak na każdym kroku szydzimy z Amiki podczas gdy sami jesteśmy lata świetlne za nimi i to pod każdym względem.
Oj na pewno nie pod każdym... W życiu bym się nie chciał z nimi zamienić...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując