cieniek napisał(a):

|
Jutro w południe na konferencji prasowej zostanie podane nazwisko nowego trenera. Wiem, że się powtarzam ale nie potrafię już znieść tego, jak na każdym kroku szydzimy z Amiki podczas gdy sami jesteśmy lata świetlne za nimi i to pod każdym względem.
|
Oj na pewno nie pod każdym... W życiu bym się nie chciał z nimi zamienić...