Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2598
Stary 03.11.2010, 00:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co do Kulawika i jego słynnego bilansu.No ....a nie żartujmyPrzecież on prowadził zespół w 3 meczach i to były fatalne mecze, co oczywiście nie było winą Kulawika.To i tak dobrze że prowadził w 3 a nie w jednym bo by się okazało że to najlepszy trener w historii Wisły, ze średnią punktową 3.0
Ależ oczywiście, że nie wracajmy do Kulawika, sam go niepotrzebnie przywołałem i się zrobił nowy wątek w temacie. Sorki.

Wracając do faktów, to jednak mieszałbym w nie również trenera. Nie tylko zawodników i zarząd.
Odpowiedz cytując