Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2583
Stary 02.11.2010, 22:41
jacula napisał(a):Wyświetl post
Maskanta trzeba wyp.....ć i to jak najszybciej z Wisły zanim zrujnuję ją gorzej
Tak, jasne. Zawsze jest wina trenera piłkarzyki są nietykalne. Wku*wia mnie sposób myślenia niektórych na tym forum.
Odpowiedz cytując