|
Senior Member
Offline
|
|
Kraków: telebimy na "Wiśle" najwcześniej w marcu
Nie w grudniu a najwcześniej w marcu przyszłego roku na stadionie Wisły pojawią się nowoczesne telebimy. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu unieważnił bowiem przetarg na instalację ekranów.
http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...arcu,id,t.html
|
|