Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16260
Stary 02.11.2010, 22:40
Kraków: telebimy na "Wiśle" najwcześniej w marcu

Nie w grudniu a najwcześniej w marcu przyszłego roku na stadionie Wisły pojawią się nowoczesne telebimy. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu unieważnił bowiem przetarg na instalację ekranów.

http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...arcu,id,t.html
Odpowiedz cytując