Łobo to kosztuje 200k i zagral w moze z 5 razy. Strasznie cienki jest w tym roku
Jak wiemy to tylko gra ale... :
Wracajac do gry. Jak wyjdzie juz latka z poprawionymi agentami,stadionami w Polsce, beda zlikwidowani "uspienie obroncy" to bedzie sie gralo komfortowo. Szczegolnie obroncy denerwuja. Czesto po prostu zatrzymuja sie na chwile i traca przewage nawet 5-10 metrow nad przeciwnikiem. Nie musze chyba mowic czym to sie konczy w wiekszosci przypadkow

?