Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4493
Stary 02.11.2010, 21:51
Łobo to kosztuje 200k i zagral w moze z 5 razy. Strasznie cienki jest w tym roku

Jak wiemy to tylko gra ale... :








Wracajac do gry. Jak wyjdzie juz latka z poprawionymi agentami,stadionami w Polsce, beda zlikwidowani "uspienie obroncy" to bedzie sie gralo komfortowo. Szczegolnie obroncy denerwuja. Czesto po prostu zatrzymuja sie na chwile i traca przewage nawet 5-10 metrow nad przeciwnikiem. Nie musze chyba mowic czym to sie konczy w wiekszosci przypadkow ?


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując